ÇALIŞMA HAYATINDA SOSYALDİYALOĞUN ARTIRILMASI HİBE PROĞRAMI

ÇALIŞMA HAYATINDA SOSYALDİYALOĞUN ARTIRILMASI HİBE PROĞRAMI

**ÇALIŞMA HAYATINDA SOSYALDİYALOĞUN ARTIRILMASI HİBE PROĞRAMI
AB tarafından desteklenen çağrının genel amacı, Türkiye’de her seviyede sosyal diyaloğun artırılmasıdır. Çağrının özel amacı; sosyal ortakların ve ilgili kuruluşların
Bu teklif çağrısının özel amacı, Türkiye’de her düzeyde sosyal diyaloğun daha iyi çalışması açısından sosyal taraflar ve ilgili paydaşların kapasitelerinin artırılmasının yanı sıra sosyal diyalog konusunda farkındalığın arttırılmasıdır.
Hibe programına başvuracak lider kuruluşların Türkiye’de ve AB üyesi ülkelerde;
*Yasal bir kuruluş,
*Kar amacı gütmeyen,
* İşçi sendikaları, mesleki kuruluşlar
*Ticaret ve Sanayi Odaları, Esnaf ve Sanatkârlar Birlikleri, Odaları gibi işveren kuruluşları ve Organize Sanayi Bölge kuruluşları olması gerekmektedir.
Başvuruya yukarıda belirtilen kuruluşlara ilaveten Belediyeler ve Kamu Kurumları eş- başvuru sahibi olarak yer alabilir. Projeye lider ve eş başvuru sahipleri kuruluşlara bağlı tüzel kişilikler de dahil olabilir.
Projenin uygulanma süresi 6 aydan az, 12 aydan fazla olmamalıdır.
Başvuru öncelikle ön başvuru şeklinde İngilizce olarak yapılacaktır. Son başvuru tarihi 10 Ekim 2016 saat 17:00 olup başvurular Merkezi Finans ve İhale Birimine yapılacaktır.
Çağrıya ilişkin detaylı bilgi: www.cfcu.gov.tr/tr/search-tenders?field_tender_status%5B%5D=6&field_tender_ref_no=&search_api_views_fulltext= adresinde yer almaktadır.

16 Aralık 2016
763 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?