• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

VAN İŞGEMDE 12. GELENEKSEL İFTAR BULUŞMASI


Van İŞGEM (İş Geliştirme Merkezi) her yıl olduğu gibi bu yılda iftar programında bir araya geldi. Bu yıl 12. si düzenlenen geleneksel iftar programına İŞGEM bünyesinde bulunan Girişimciler, Çalışanları, Aileleri, İŞGEM Yönetim Kurulu, İŞGEM Çalışanları ve aileleri, büyük bir birliktelik göstererek katılım sağladırlar. İftar programı Van İŞGEM’in kendi bünyesinde bulunan bahçe alanında gerçekleşti. 150 kişinin katılım gösterdiği programda yemekleri İŞGEM Yönetim Kurulu misafirleri için servis ettiler. Aile birlikteliği havasında olan iftar programı her geçen yıl biraz daha büyüyerek devam ediyor.
Programda konuşma yapan İŞGEM Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Gedik; “Her Ramazan ayında yapmış olduğumuz ve bunu geleneksel hale getirdiğimiz iftar soframızda bizleri yalnız bırakmadığınız için siz değerli dostlarımıza teşekkür ediyorum. Her sene ailelerimiz ile bu programlarda bir araya geldiğimiz ve siz girişimcilerimizin daha iyi, gelişmiş işletmelere dönüştüğünü görmek bizleri mutlu ediyor. Sizlerin girişim ve azmi bize motivasyon oluyor, bu sayede fon kaynaklarını ilimize katkı sunsun diye entegre etmeye çalışıyoruz. Bildiğiniz üzere Van İŞGEM Büyüyor projesini hayata geçirmiş bulunuyoruz, Avrupa Birliğinin desteklerini siz girişimcilerimize sunuyoruz sizler çalıştıkça İŞGEM büyüyecek, Ailemiz büyüyecek iftar sofralarımız büyüyecek! Ramazan ayının kudreti ile birlikteliğimizin hep daim olduğu nice neşeli günler geçirmenizi diliyorum. Hepinize afiyet olsun!” dedi.
Program ailelerin kaynaşıp hoş sohbetleri ardından son buldu

13 Haziran 2017 32 okunma
Semra Aydın

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

CUMHURİYETİMİZ’İN 97.YILI KUTLU OLSUN

Cumhuriyet'in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı ağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılma ı konu unda bizlere güç verme i dileğiyle 'Cumhuriyet...